Hlavní menu
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
 Dnes  «  Články  »  Akce 
Galerie
vodník - 10
brekekeke
zobrazení: 4635
Inzerce
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
Sorry, I'm busy at the moment ht...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
I want to make a withdrawal http...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
real beauty page http://blog.cilek....
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
What's the last date I can post...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
Will I be paid weekly or monthly...
Podporujeme
Retriever Klub CZ
Retrívři v nouzi
Nalezenci.cz - naděje pro všechny miláčky
Olomoucký útulek - podpořte nás
Kontakt

pište, pište...
Náměty, příběhy, články zasílejte na tuto
kontaktní adresu.
(přílohy zasílejte do max. velikosti cca 2.5Mb)

TOP LIST
Pozvánka na Forum o plemeni Nova Scotia Duck Tolling Retriever
K zamyšlení...
Viděl jsem psy a kočky za mřížemi v útulku. Odpad lidské společnosti.
Viděl jsem v jejich očích lásku a naději, hrůzu, zklamání a smutek. A moc jsem se zlobil. „Bože“, řekl jsem „to je strašné! Proč nic neuděláš?“
Bůh okamžik mlčel a potom tiše odpověděl: „Už jsem něco udělal - stvořil jsem tebe člověče.“

Didi Sirius Pro

Didi Sirius Pro
nar. 4.4.2005
Otec: Tueholt Red Cyrus
Matka: Barbara Toller Bryvilsár
majitel: Aneta Plachá

Didi Sirius Pro... tak to je moje jméno, ale můžete mi říkat Didi, Didinka, Didýsek.

Narodila jsem se v Krnově spolu s několika sourozenci a náramně jsem si užívala hraní s nimi, ale jednoho dne k nám přijeli lidi, kteří měli zájem o fenečku. Nevím proč, ale nejmladší z nich se mi moc zalíbila… asi proto, že mě neustále drbala na bříšku a usmívala se na mě. I když jsem si byla vědoma, že opustím tenhle domov a maminku se sourozenci, táhlo mě to k ní. Padly jsme si prostě do oka :o).

Jak mi později panička vyprávěla, nebylo to zrovna jednoduché. Několik let přemlouvala rodiče, aby jí koupili nějakého pejska, ale marně. Do bytu se prý pes nehodí, ale pak se přestěhovali do baráčku se zahradou a přemlouvání zase začalo. Rozhodovalo se o Bretaňským ohaři, Border kolii, ale hlavně o Zlatém retrieveru, který bohužel nepřipadal v úvahu, protože je moc velký. Ale potom objevili "mě" nejmenší plemeno retrievera, kterých je u nás stále bohužel málo. Přečetli si o mě a bylo rozhodnuto.

Zkrátka jsem se jim okamžitě zalíbila pro svoje vlastnosti a pro svojí krásu :o). Nebyl ani týden pryč a už si jeli pro mě!!!

Takže jak už jsem řekla, bydlím v baráčku se zahradou s mojí paničkou a zbytkem rodinky. Mám tu docela napilno, protože sousedi mají dvě kočky a to víte... jsou to pro mě velcí vetřelci!! A to byste nevěřili, jak mě ty dvě chlupatý potvůrky provokují, takže jim musím neustále dokazovat, že pánem nebo spíše paní jsem tu já já já a zase jenom JÁ! Trvalo mi to docela dlouho, ale v létě jsem se naučila plavat a teď, jak vidím vodu, nedokážu odolat ani v zimním počasí, což se paničce tedy moc nelíbí. Moc ráda si hraji s ostatními pejsky, s různými plyšovými hračkami, nejlépe pískacími, ale moc mě teda nebere aportík... jenom málo kdy mám náladu na házení balónku, když už tak létající talíř, ale to mi dlouho také nevydrží, ale především ráda dovádím a je jedno jak :o). Panička o mě říká, že jsem takový krásný malý torpédko, které napořád zůstane štěnětem :o)))

V posledním roce jsem se začaly zajímat s paničkou i o výstavy. Zatím máme za sebou dvě, ale obě dvě s úspěchem, jsem prostě šikovná holka :o)).


| Vložil: Majka | Vydáno: 16. 02. 2008 | 5051 přečtení | Informační e-mail | Vytisknout článek
Rubriky
Kdo je to?
Neznáme tě, přihlaš se
Genetická vyšetření
DM - Degenerative Myelopathy
Žádost o genetický test na DM s certifikátem můžete zaslat diagnostické laboratoři SEVARON, který jej podstoupí LABOKLINu. Vyplníte "Žádanku" a spolu se vzorkem krve do EDTA zkumavky + kopie PP zašlete v bublinkové obálce zásilkou EMS na adresu : SEVARON PORADENSTVÍ, s.r.o., Palackého třída 163a, 612 00 BRNO. Pokud žádate certifikát - je nutno poznačit na žádance poznámku "+ certifikát". Cena testu asi 1700,- (viz.ceník) + 150,- za certifikát, který vystaví LABOKLIN. Případné informace získáte na čísle SEVARON, s.r.o. : telefon-kancelář: 541 426 376.

Testování psů na PRA/PRCD - oční onemocnění psů - nNa provedený test Vám laboratoř vystaví oficiální zprávu o výsledku zkoušky. Zpráva má veškeré náležitosti podle ISO17025 a řídí se doporučeními české genetické společnosti. Bližší informace naleznete na http://www.prcdtest.com/sk/

LABOKLIN.de - Vyšetření prdc-PRA u tollerů a DM - Degenerative Myelopathy je možné již udělat i v Německu!!

DNATEST.cz - Certifikovaná laboratoř - všechny testy DNA zvířat jsou prováděny výhradně v ISO certifikované laboratoři.
Galerie
Odpolední siesta
Chrrr pššš
zobrazení: 2378
Spřátelené weby

Design by IvaShow © 2012 Copyright Toller.cz Marie Bušinová. Nova Scotia Duck Tolling Retriever. Všechna práva vyhrazena.
Za články vkládané našimi přispěvateli neneseme zodpovědnost a tyto jsou vkládány bez ověření autora. Zdroj nemusí být tedy nutně autorem článku.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS (281).

Vyměňte Internet Explorer za skutečný prohlíľeč Získejte Firefox! Web site powered by phpRS PHP Scripting Language VertrigoServ - FreeWare webové prostředí