Pozvánka na Forum o plemeni Nova Scotia Duck Tolling Retriever
K zamyšlení...
Viděl jsem psy a kočky za mřížemi v útulku. Odpad lidské společnosti.
Viděl jsem v jejich očích lásku a naději, hrůzu, zklamání a smutek. A moc jsem se zlobil. „Bože“, řekl jsem „to je strašné! Proč nic neuděláš?“
Bůh okamžik mlčel a potom tiše odpověděl: „Už jsem něco udělal - stvořil jsem tebe člověče.“

Gaspar Sexy Rexy

Gaspar Sexy Rexy
nar. 6.1.2009
Otec: Lauvstuas Taito Mickey
Matka: Alery Sexy Rexy
Chovatel: Anna Durajová
Majitel: Eliška Nekardová

Gaspar alias Gaspí, Kašpar, Kašpárek, Gas, Gaspoun.......

Gaspík se narodil 6.1.2009 v Bučovicích mamice Erince a tátovi Mickey. Gaspík vyrůstal ve velké smečce krom jeho osmi sourozenců měl v paní chovatelky ještě devět nevlastních sourozenců kteří byli o 14dní starší.

Výběr Gase nebyl vůbec jednoduchý. No vybírejte si z 11cti pejsků!! Nakonec jsem se rozhodla pro znáčkového pejsáka Gaspíka.
Nelituju toho. Gaspar předčil moje představy.
Je to malý ďáblík. V minulém životě byl určitě zahradníkem protože už těď nám předělává zahradu: zastřihává jehličnany,přesazuje keříky a na zahradě se rozhodl že vykope jámu na jezírko ve kterém by se v léťě mohl čvachtat.
Je hodně učenlivý a hravý. Gaspík je malý myslitel. Neustále nad něčím dumá a přemýšlí.
Jeho vzláštností je že než něco udělá řádně si to rozmyslí, má to cenu nemá? Když se konečně dobere k rozhodnutí že přece jen to má cenu udělá danou věc na 100% s rychlostí a dychtivostí.
Jeho velkou kamarádkou je moje první fenka labradorského retrívra Molly od Himalájského cedru.
Se svou velkou ségrou vymíšlejí samé blázniviny.
Oba pejsky mám velice ráda,každý je uplně jiný a dohromady se skvělě doplňují a jsou skvělá dvojka. Díky nim je můj život obohacený o nesčetně mnoho zážitků a dobrodružství!!


| Vložil: Majka | Vydáno: 17. 05. 2009 | 5017 přečtení | Informační e-mail | Vytisknout článek
Rubriky
Kdo je to?
Neznáme tě, přihlaš se
Genetická vyšetření
DM - Degenerative Myelopathy
Žádost o genetický test na DM s certifikátem můžete zaslat diagnostické laboratoři SEVARON, který jej podstoupí LABOKLINu. Vyplníte "Žádanku" a spolu se vzorkem krve do EDTA zkumavky + kopie PP zašlete v bublinkové obálce zásilkou EMS na adresu : SEVARON PORADENSTVÍ, s.r.o., Palackého třída 163a, 612 00 BRNO. Pokud žádate certifikát - je nutno poznačit na žádance poznámku "+ certifikát". Cena testu asi 1700,- (viz.ceník) + 150,- za certifikát, který vystaví LABOKLIN. Případné informace získáte na čísle SEVARON, s.r.o. : telefon-kancelář: 541 426 376.

Testování psů na PRA/PRCD - oční onemocnění psů - nNa provedený test Vám laboratoř vystaví oficiální zprávu o výsledku zkoušky. Zpráva má veškeré náležitosti podle ISO17025 a řídí se doporučeními české genetické společnosti. Bližší informace naleznete na http://www.prcdtest.com/sk/

LABOKLIN.de - Vyšetření prdc-PRA u tollerů a DM - Degenerative Myelopathy je možné již udělat i v Německu!!

DNATEST.cz - Certifikovaná laboratoř - všechny testy DNA zvířat jsou prováděny výhradně v ISO certifikované laboratoři.
Galerie
Bennet
.. létající pes :-)
zobrazení: 3934
Spřátelené weby

Design by IvaShow © 2012 Copyright Toller.cz Marie Bušinová. Nova Scotia Duck Tolling Retriever. Všechna práva vyhrazena.
Za články vkládané našimi přispěvateli neneseme zodpovědnost a tyto jsou vkládány bez ověření autora. Zdroj nemusí být tedy nutně autorem článku.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS (281).

Vyměňte Internet Explorer za skutečný prohlíľeč Získejte Firefox! Web site powered by phpRS PHP Scripting Language VertrigoServ - FreeWare webové prostředí