Hlavní menu
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
 Dnes  «  Články  »  Akce 
Galerie
první den doma 2 - 2
červenec 2009
zobrazení: 1759
Inzerce
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
Sorry, I'm busy at the moment ht...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
I want to make a withdrawal http...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
real beauty page http://blog.cilek....
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
What's the last date I can post...
4.11.2018 - BlEVVtaCrirYqtkuNAE
Poptávka (Ostatní)
Will I be paid weekly or monthly...
Podporujeme
Retriever Klub CZ
Retrívři v nouzi
Nalezenci.cz - naděje pro všechny miláčky
Olomoucký útulek - podpořte nás
Kontakt

pište, pište...
Náměty, příběhy, články zasílejte na tuto
kontaktní adresu.
(přílohy zasílejte do max. velikosti cca 2.5Mb)

TOP LIST
Pozvánka na Forum o plemeni Nova Scotia Duck Tolling Retriever
K zamyšlení...
Viděl jsem psy a kočky za mřížemi v útulku. Odpad lidské společnosti.
Viděl jsem v jejich očích lásku a naději, hrůzu, zklamání a smutek. A moc jsem se zlobil. „Bože“, řekl jsem „to je strašné! Proč nic neuděláš?“
Bůh okamžik mlčel a potom tiše odpověděl: „Už jsem něco udělal - stvořil jsem tebe člověče.“

Jaký jsem typ vystavovatele?

Vandrovník
Potřebuje k tomu, aby se dobře cítil, celou rodinu, kempingový nábytek a plynový vařič. To není problém u výstav, které se konají venku. V hale je to trochu nešťastné řešení, podle horoskopu se senámíte s novými lidmi.... Tentokrát ve formě obvodní protipožární stráže, která nechce pochopit, že jen z čerstvě uvařené vody lze připravit chutný čaj.
Jen na okraji by stálo za zmínku, že prostory hal neposkytují dostatek místa pro takovéto rozsáhlejší vybavení.

Kavárenský typ
Nejde na výstavu, aniž by s sebou neměl alespoň jeden plech s koláčem a několik termosek kávy. Tito lidé mají sklony k perfekcionismu. Od umělého sladidla až k mléku do kávy – nechybí jednoduše vůbec nic. Pozitivum: Jejich okolí má často možnost také něco ochutnat. Kavárenský typ je totiž velkorysý a štědrý.

Puritán
Ten jede na výstavu a má u sebe tak akorát psa a jeho doklady. Jídlo se dá koupit v kiosku, pes se nakrmí u prodejních stánků se psím žrádlem, mají přece vzorky. Vodu lze získat při procházce kolem velkých ras, ty mají ty misky pěkně široké.
Když jde domů, tak puritán nadává na vysoké ceny jídla a pití v hale a uslintanou vodu v miskách mastinů.

Racionalista
Ten má s sebou vždy ruksak, ze kterého se dá vyklopit kempingová židlička. V ruksaku jsou namazané chleby od maminky a nafukovací miska na vodu pro Fifinku. Lahev vody z domácích zdrojů má také s sebou, Fifi se přece nemůže nakazit a onemocnět. Pro tatínka se bere s sebou lahev minerálky, ale bez bublinek, kvůli nadýmání. Místo deky slouží psí kabátek. Kdo říká, že se na výstavy musí brát hodně věcí?

Ten, co chodí pozdě
Nemá s sebou vůbec nic. Ani papíry, ani očkovací průkaz, jenom toho psa. No a potom se strašně zlobí, že ho nechtějí hodnotit. Tak to dopadá.

Bručoun
Bere s sebou zásadně velký blok a adresu VDH (Německý kynologický svaz), aby si všechny nesrovnalosti zapsal a mohl kritizovat a stěžovat si.

Vítěz
Přichází se svým psem a velkým vozíkem na kolečkách. Sebere vše, co může dostat. Je tím, kdo je nejvíc fotogtafován, dotazován a žádán o rozhovor – a také ten, koho všichni ostatní nesnáší!

Tak, teď víte to nejdůležitější, vše ostatní je věcí cviku. My, pořadatelé CACIB v Norimberku Vám přejeme hodně zábavy a úspěchu. A pokud by se ten nedostavil, nezoufejte.
Váš pes je nejhezčí, nejlepší a naprosto jedinečný!

 

Ze stránky Německého kynologického svazu, zemské skupiny Franken, se souhlasem majitele stránky a autorky paní Angeliky Schoen přeložila Daniela Wallochny.

PS: Výstava CACIB v Norimberku se mi zatím líbila nejvíc. Oni mají fakt humor a fůru místa i na ten vařič! Doporučuji účast – je to za humny.


| Vložil: Majka | Vydáno: 17. 01. 2010 | 3357 přečtení | Informační e-mail | Vytisknout článek
Rubriky
Kdo je to?
Neznáme tě, přihlaš se
Genetická vyšetření
DM - Degenerative Myelopathy
Žádost o genetický test na DM s certifikátem můžete zaslat diagnostické laboratoři SEVARON, který jej podstoupí LABOKLINu. Vyplníte "Žádanku" a spolu se vzorkem krve do EDTA zkumavky + kopie PP zašlete v bublinkové obálce zásilkou EMS na adresu : SEVARON PORADENSTVÍ, s.r.o., Palackého třída 163a, 612 00 BRNO. Pokud žádate certifikát - je nutno poznačit na žádance poznámku "+ certifikát". Cena testu asi 1700,- (viz.ceník) + 150,- za certifikát, který vystaví LABOKLIN. Případné informace získáte na čísle SEVARON, s.r.o. : telefon-kancelář: 541 426 376.

Testování psů na PRA/PRCD - oční onemocnění psů - nNa provedený test Vám laboratoř vystaví oficiální zprávu o výsledku zkoušky. Zpráva má veškeré náležitosti podle ISO17025 a řídí se doporučeními české genetické společnosti. Bližší informace naleznete na http://www.prcdtest.com/sk/

LABOKLIN.de - Vyšetření prdc-PRA u tollerů a DM - Degenerative Myelopathy je možné již udělat i v Německu!!

DNATEST.cz - Certifikovaná laboratoř - všechny testy DNA zvířat jsou prováděny výhradně v ISO certifikované laboratoři.
Galerie
endy
endy
zobrazení: 1838
Spřátelené weby

Design by IvaShow © 2012 Copyright Toller.cz Marie Bušinová. Nova Scotia Duck Tolling Retriever. Všechna práva vyhrazena.
Za články vkládané našimi přispěvateli neneseme zodpovědnost a tyto jsou vkládány bez ověření autora. Zdroj nemusí být tedy nutně autorem článku.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS (281).

Vyměňte Internet Explorer za skutečný prohlíľeč Získejte Firefox! Web site powered by phpRS PHP Scripting Language VertrigoServ - FreeWare webové prostředí